Přeskočit na obsah

5. kolo Moravskoslezské ligy mládeže 2025 – Žďár nad Sázavou

Plavci Čochtanklubu vybojovali postup do Finále ligy mládeže

V sobotu 4.10.2025 se na našem domácím bazéně uskutečnilo 5. kolo Moravskoslezské ligy mládeže.

Za náš klub startovalo 26 závodníků do 15 let. V individuálních závodech si dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili vyplaval Oliver Flesar, jednu stříbrnou a dvě bronzové získal Matěj Svoboda a pro jednu bronzovou si doplaval Lukáš Králíček. Úspěšné byly pro nás i štafetové závody, kde si nejstarší tým doplaval pro zlato, tým kategorie D získal stříbro a nejmladší tým si doplaval pro bronz.

V bodové soutěži jsme získali druhé místo ze sedmi zúčastněných klubů z Moravy a Slezska.

Nejdůležitější pro nás je celkové druhé místo v celoroční sérii pěti závodů Moravskoslezské ligy mládeže, z něhož postupujeme do Finále ligy mládeže, které se uskuteční v listopadu v Mostě. Tam se utkáme s třemi nejlepšími týmy z Čech a dvěma týmy z Moravy.