Přeskočit na obsah

Mistrovství ČR družstev 2026 – Olomouc

Mistrovský titul ze soutěže družstev pro rok 2026 patří opět žďárským mužům, ženy vybojovali 3. místo

Rok se s rokem sešel a o víkendu 28. – 29. 3. 2026 jsme závodili v Olomouci na 58. ročníku Mistrovství České republiky družstev. A byl to víkend úspěšný!

Muži našeho týmu ve složení Filip Dlouhý, Oliver Flesar, David Musil, Mikuláš Pohl, Jakub Svoboda, Alan Štyl a David Žemba, obhájili loňské vítězství a vezou si putovní pohár zpátky do Žďáru. Druhý skočil tým KSP Olomouc a třetí tým AQUA KLUB Liberec.

Ženy ve složení Aneta Kakačová, Kristýna Kakačová, Veronika Králíčková, Magdaléna Kubová, Eliška Synková a Adéla Švomová, si vyplavaly krásné bronzové medaile. Soutěž žen vyhrál tým KSP Olomouc a na druhém místě se umístily ženy z SP LAGUNY Nový Jičín.

Všem závodníkům gratulujeme a moc děkujeme pořadatelům za krásné závody!